روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

پاسخ : برای خرید از کالای اول ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان فراسنتر بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

تیم پشتیبانی فراسنتر در زمان ساعات اداری ( از ساعت ۹ تا 18  ) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شما بوجود آمد برای ما پیغام بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس حاصل گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان فراسنتر در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

در صورت واریز وجه و تایید نهایی سفارش، امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

هدف کالای اول این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. همچنین با توجه به شرایط روز کشور در مورد شیوع ویروس کرونا امکان خرید حضوری در حال حاضر وجود ندارد اما چنانچه تمایل داشته باشید می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟

این امر فقط در شهر تهران مقدور می باشد.

آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به فراسنتر ، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود.

اگر کالای ارسالی با کالایی که در فراسنتر دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیام به محض تحویل و رویت کالا به بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی فراسنتر اطلاع دهید. بدیهی است فراسنتر خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استرداد کالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

اگر پرداخت سفارشم مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی فراسنتر پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.

آیا خرید از فراسنتر امن است؟

برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ گونه اطلاعاتی که مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط درگاه بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با شیوه امن صورت می پذیرد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است.

محصولات خریداری شده به چه صورت ارسال می شود؟

کلیه سفارشات مربوط به شهر تهران از طریق پیک و یا پست و برای سایر شهرها از طریق تیپاکس یا پست برای مشتریان ارسال می گردد.

چگونه می توان با شما ارتباط مستقیم برقرار نمود؟

لطفا در این خصوص به قسمت ارتباط با ما مراجعه نمایید.

حداکثر زمانی که پس از خرید ، محصولات به دست مشتری می رسد چقدر است؟

متناسب با میزان فاصله از تهران، بین 3 تا 5 روز سفارش به دست مشتری می رسد.